Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne urządzenia do pakowania próżniowego Lava, umożliwiające stworzenie opakowań dla przemysłu spożywczego. Dostępne w asortymencie pakowarki i zgrzewarki próżniowe, zapewniają hermetyczne zamknięcie zawartości tak, aby czynniki zewnętrzne nie miały wpływu na ich jakość, smak. Proponujemy rozwiązania przeznaczone dla branży gastronomicznej oraz modele dedykowane dla domu.

Oferujemy urządzenia o różnych szerokościach listwy zgrzewającej, w zależności od oczekiwań wobec zastosowania. Ważnym wyznacznikiem przy wyborze modelu jest wielkość przedmiotów, artykułów, które będziemy zamykać w workach próżniowych. Proponujemy sprzęt uznanych producentów, objęty kilkuletnią gwarancją. Atutem urządzeń jest niezwykle prosta, intuicyjna obsługa.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 4 spośród 4
(3 produkty w dziale)

Jeżeli poszukują Państwo urządzeń do użytku domowego, polecamy tę grupę produktów. Pakowarki próżniowe domowe charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, w atrakcyjnym przedziale cenowym. Metoda pakowania próżniowego staje się coraz bardziej popularna i coraz częściej zapraszana także do prywatnej kuchni, gdzie pozwala znacznie lepiej gospodarować żywnością, oszczędzać czas i pieniądze. Pakowaczki marki Lava objęte są pięcioletnią gwarancją. Urządzenia z tej grupy, bez problemu mogą być stosowane także w małych przedsiębiorstwach. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego modelu dla indywidualnych potrzeb Klienta.

(4 produkty w dziale)

Pakowarki próżniowe Premium to ulepszone wersje zgrzewarek domowych, charakteryzujące się szybszą i wydajniejszą pracą oraz wykonywaniem podwójnego zgrzewu, zapewniającego wyjątkową szczelność. Pakowaczki pracują w trybie ręcznym i automatycznym. Idealne rozwiązanie dla małych firm gastronomicznych. Wysokiej jakości urządzenia do pakowania próżniowego to długoletnia inwestycja, która zapewnia wiele ważnych korzyści. W serii Premium także wyjątkowe modele urządzeń w limitowanej edycji biało-czarnej. Sprzęt firmy Lava objęty jest pięcioletnią gwarancją. W razie pytań, prosimy o kontakt, a po umówionym spotkaniu, zapraszamy do obejrzenia wybranych modeli.

(5 produktów w dziale)

W tej grupie zgrzewarek zgromadziliśmy profesjonalne, wysokiej jakości urządzenia do pakowania próżniowego Lava, przeznaczone m.in. dla firm gastronomicznych, cateringowych, producentów wyrobów garmażeryjnych. Oferowane modele wykonują potrójny zgrzew, co gwarantuje doskonałą szczelność. Wysoka jakość obudowy, także w wersji ze stali nierdzewnej. Dokładne i precyzyjne w swojej pracy, a także solidne i wytrzymałe. Proponowane modele charakteryzują się także dłuższą listą zgrzewającą, nawet do 121 cm, dzięki czemu możemy spakować próżniowo naprawdę duże obiekty. Zapraszamy do kontaktu, gdyż po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, jesteśmy w stanie przedstawić optymalne rozwiązanie.

(12 produktów w dziale)

Pakowarki komorowe znajdują swoje praktyczne zastosowanie w restauracjach, barach, sklepach mięsnych, czy też zakładach produkcyjnych. Dzięki wakownicom do pakowania próżniowego produkty zamknięte w woreczkach zostają skutecznie zabezpieczone przed szkodliwym oddziaływaniem tlenu. W zależności od zapotrzebowania możemy wybrać mniejsze urządzenie nablatowe lub większą wolnostojącą maszynę. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia niemieckiej marki VacuMIT, które możemy dostosować do konkretnych oczekiwań. Użytkowanie pakowarek komorowych pozwala wykorzystywać atrakcyjniejsze cenowo woreczki z folii gładkiej. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor