Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Jeżeli poszukują Państwo urządzeń do użytku domowego, polecamy tę grupę produktów. Pakowarki próżniowe domowe charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, w atrakcyjnym przedziale cenowym. Metoda pakowania próżniowego staje się coraz bardziej popularna i coraz częściej zapraszana także do prywatnej kuchni, gdzie pozwala znacznie lepiej gospodarować żywnością, oszczędzać czas i pieniądze. Pakowaczki marki Lava objęte są pięcioletnią gwarancją. Urządzenia z tej grupy, bez problemu mogą być stosowane także w małych przedsiębiorstwach. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiedniego modelu dla indywidualnych potrzeb Klienta.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 3 spośród 3

Pakowarka próżniowa LAVA V.100 to urządzenie wysokiej jakości, dedykowane do użytku domowego a także dla małych firm. Długość listwy zgrzewającej wynosi 35 cm. Prosta i wygodna obsługa. Możliwość wykonania do 1000 zgrzewów pod rząd...

SZCZEGÓŁY
cena od 1177,70 zł brutto

Pakowarka próżniowa domowa V.200 to doskonałe rozwiązanie dla kobiety nowoczesnej, wdrażającej w kuchni nowe, lepsze rozwiązania do przechowywania żywności. Zgrzewarka V.200 dedykowana jest także do użytkowania w małych firmach. Przy... więcej »

zapytaj o dostępność
cena od 1405,78 zł brutto

Pakowaczka próżniowa V.300 to urządzenie profesjonalne, dedykowane do sektora gastronomicznego, małych przedsiębiorstw rzemieślniczych i do użytku domowego. W odróżnieniu od swoich poprzedniczek V.100 i V.200, zgrzewarka ta posiada... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 1668,84 zł brutto
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor