Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Pakowarki komorowe znajdują swoje praktyczne zastosowanie w restauracjach, barach, sklepach mięsnych, czy też zakładach produkcyjnych. Dzięki wakownicom do pakowania próżniowego produkty zamknięte w woreczkach zostają skutecznie zabezpieczone przed szkodliwym oddziaływaniem tlenu. W zależności od zapotrzebowania możemy wybrać mniejsze urządzenie nablatowe lub większą wolnostojącą maszynę. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia niemieckiej marki VacuMIT, które możemy dostosować do konkretnych oczekiwań. Użytkowanie pakowarek komorowych pozwala wykorzystywać atrakcyjniejsze cenowo woreczki z folii gładkiej. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 3 spośród 3
(6 produktów w dziale)

Pakowarki komorowe stołowe to szereg profesjonalnych urządzeń do pakowania próżniowego, które ze względu na swoją budowę nadają się do postawienia na blacie. Zamykanie próżniowe woreczków następuje w przeznaczonej do tego celu komorze, w której po zamknięciu pokrywy, zostaje wytworzona próżnia. Wygodne w użytkowaniu maszyny pozwalają na szybką i sprawną pracę, dlatego stanowią częsty wybór w branży gastronomicznej. Pakowarki komorowe umożliwiają stosowanie atrakcyjniejszych cenowo woreczków z folii gładkiej.

(2 produkty w dziale)

Pakowarki komorowe wolnostojące to profesjonalne maszyny do pakowania próżniowego o większych gabarytach, zazwyczaj wyposażone w kółka jezdne, dla łatwiejszego przemieszczania. Urządzenia pakujące o zwiększonej wydajności doskonale sprawdzą się w pracy ciągłej. Niezawodne modele do zakładów gastronomicznych, gdzie ważna jest szybka i sprawna produkcja. Pakowanie próżniowe woreczków następuje w przeznaczonej do tego celu komorze, zamykanej hermetyczną pokrywą. Przy użytkowaniu tzw. komorówek, możemy wykorzystywać ekonomiczniejsze opakowania z folii gładkiej.

(2 produkty w dziale)
Pakowarki komorowe do zadań specjalnych sprostają konkretnym oczekiwaniom wobec pakowania próżniowego. W tej grupie maszyn znajdą Państwo profesjonalne urządzenia o specjalnej budowie (np. długie), wyposażone w dodatkowe programy i funkcje.
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor