Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Pakowarki komorowe stołowe to szereg profesjonalnych urządzeń do pakowania próżniowego, które ze względu na swoją budowę nadają się do postawienia na blacie. Zamykanie próżniowe woreczków następuje w przeznaczonej do tego celu komorze, w której po zamknięciu pokrywy, zostaje wytworzona próżnia. Wygodne w użytkowaniu maszyny pozwalają na szybką i sprawną pracę, dlatego stanowią częsty wybór w branży gastronomicznej. Pakowarki komorowe umożliwiają stosowanie atrakcyjniejszych cenowo woreczków z folii gładkiej.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 5 spośród 5

VacuFox to model pakowarki komorowej niemieckiej produkcji VakuMIT. Cechy urządzenia: Komora próżniowa i obudowa ze stali nierdzewnej Łatwo wyjmowalna listwa zgrzewająca Automatyczne dopasowanie intensywności... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę

Pakowarka komorowa stołowa model EST 20 oraz jego drugi, dłuższy wariant to profesjonalne urządzenia do pakowania próżniowego. Cechy urządzenia: Komora próżniowa i obudowa ze stali nierdzewnej Łatwo wyjmowalna listwa... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę

Pakowarka komorowa stołowa model VacNany II  to niewielkich gabarytów urządzenia pakujące próżniowo, które świetnie sprawdzi się w małej gastronomii, np.w foodtrackach i wszędzie tam gdzie szczególnie istotne jest miejsce. Cechy...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę

Pakowarki komorowe wolnostojące modele EST 30 F i EST 32 F to profesjonalne urządzenia pakujące próżniowo o bogatych możliwościach. Cechy urządzenia: Komora próżniowa i obudowa wykonane ze stali nierdzewnej Łatwo... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę

Model VacuMIT EST 15 to pakowarka próżniowa komorowa niewielkich rozmiarów, wprost idealna do małych punktów gastronomicznych. Nie zajmuje wiele miejsca, a stanowi sprawne i szybkie narzędzie pracy. Cechy urządzenia: Komora... więcej »

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor