Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Naczynia próżniowe ze stali nierdzewnej to zarazem nowoczesny wygląd i wysoka jakość. Wśród oferowanych produktów znajdziecie Państwo duże pojemniki gastronomiczne oraz pojemne miski ze stali nierdzewnej, które doskonale sprawdzą się do przechowywania zup, potraw, owoców czy warzyw. Pokrywki, będące w komplecie z naczyniami ES-line, są uniwersalne i nadają się również do zastosowania na własne garnki, co jest bardzo praktyczną właściwością. Pakowanie próżniowe pozwala unikać marnowania jedzenia, gwarantuje zachowanie świeżości i cennych wartości spożywczych znacznie dłużej. Tak zamknięte artykuły spożywcze i gotowe dania są chronione przed szkodliwym działaniem tlenu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 2 spośród 2

Naczynia próżniowe ES-line wykonane ze stali nierdzewnej wraz ze specjalną, uniwersalną pokrywką, umożliwiające próżniowe zamknięcie produktu, potrawy. Idealne do przechowywania mięsa, ciasteczek, sałatek, owoców, sera, kiełbasy,... więcej »

SZCZEGÓŁY
cena od 33,00 zł brutto

Duże pojemniki gastronomiczny SB-vac do pakowania próżniowego, wraz z pokrywą, idealne do przechowywania większej ilości produktów spożywczych, tj. surowych sałatek, warzyw, mięsa, ryb lub też gotowych potraw. Pojemnik ze względu na swą...

SZCZEGÓŁY
cena od 42,15 zł brutto
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor