Koszyk jest pusty, zapraszamy na zakupy.
Vacus
Masz pytania?
Dzwoń: +48 12 267 77 55
Pisz: biuro@vacus.pl

Każdy myśliwy wie, jak ważne jest odpowiednie przechowywanie upolowanej fauny: saren, dzików czy jeleni.Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i prezentujemy specjalne chłodziarki do zwierzyny, które umożliwiają stworzenie perfekcyjnych warunków umożliwiających odpowiednie kruszenie dziczyzny.

Chłodnie myśliwskie wyposażone są w innowacyjne technologie, takie jak np. specjalna instalacja Turbo System, która odpowiada za optymalne, efektywne zmniejszanie temperatury. Z kolei wbudowana funkcja LaPlus umożliwia prawidłową cyrkulację i utrzyma wymaganą wilgotność. Dzięki LWS-Tronic możemy ustawić potrzebną temperaturę i przechować zwierzynę przez dłuższy czas, pozwalając jej dojrzeć.

Posiadamy modele mniejsze, przystosowane do 2 sztuk dziczyzny, jak i większe, mogące pomieścić nawet 6 sztuk. Urządzenia są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej i charakteryzuje je małe zużycie energii.

Skontaktuj się z nami w razie wątpliwości i pytań – profesjonalnie doradzimy i pomożemy.

Sortuj według: porządku domyślnego, nazwy, ceny
Wyniki 1 - 5 spośród 5

Profesjonalna chłodziarka do tuszy LU9000 6 generacji to doskonale sprawdzające się rozwiązanie dla myśliwych. Chłodnia bardzo precyzyjnie utrzymuje stałą temperaturę w zakresie: -5°C do +16°C. Urządzenie gwarantuje optymalne warunki,...

zapytaj o dostępność
zapytaj o cenę

Chłodnia do tuszy LU7000 przeznaczona jest do przechowywania do 4 saren lub 2 sztuk czarnej dziczyzny. Chłodziarka utrzymuje stałą temperaturę w zakresie od -5°C do +16°C. Wymiary zewnętrzne [wys. x szer. x gł.]: 1900 x 770 x 750...

zapytaj o cenę

Chłodziarka do tuszy LU4500 jest w stanie pomieścić do 2 saren lub 1 sztuki czarnej dziczyzny. Stała regulacja temperatury w zakresie: -5°C do +16°C. Wymiary zewnętrzne [wys.  x szer. x gł.]: 1920 x 600 x 670 mm Wymiary... więcej »

zapytaj o cenę

Chłodnia myśliwska na dziczyznę, model LU100000, to urządzenie, które powstało z myślą o najwyższych wymaganiach w stosunku do chłodni na zwierzynę. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, bardzo ładowna i wygodna w użytkowaniu.... więcej »

zapytaj o cenę

Chłodnia na dziczyznę LU11000 to największe z oferowanych przez nas urządzeń, spełniające wygórowane oczekiwania myśliwych w stosunku do tego rodzaju sprzętu. Chłodziarka wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej. Wygodna w... więcej »

zapytaj o cenę
+48 12 267 77 55
biuro@vacus.pl
Szukaj
Płatności on-line realizuje:
Wysyłki realizują:
współpraca i reklama
opracowanie Prekursor